Настя Каменських на Latin American Music Awards 2022 закликала гучніше кричати про війну в Україні

Українська співачка Настя Каменських разом із популярними латиноамериканськими артистами висловили підтримку та солідарність Україні під час проведення однієї з головних музичних премій Latin American Music Awards 2022 у США.

Щорічну премію відкрив всесвітньовідомий гурт Black Eyed Peas з піснею Where is the love, до якого приєдналася Настя Каменських, а також популярні артисти Ozuna, CNCO, Prince Royce, Sofia Reyes, Farrukko та інші.

Виступ був спеціально присвячений підтримці українського народу та героїв, які сміливо відстоюють свободу та борються з Росією, що підступно та жорстоко ступила на землі незалежної України 24 лютого. Фронтмен гурту Will.i.am інтегрував у пісню гасло Pray for Ukraine. Так репер виразив свою солідарність та підтримку. У цей час масштабний номер супроводжувався емоційними кадрами нищівної війни та постраждалими мирними жителями у зруйнованих містах.

В очах українців у ролику не згасала надія на перемогу і мрія про мирне життя в цілісній і незалежній країні.

Настя Каменських звернулася до глядачів та учасників з проханням якомога гучніше кричати про війну в Україні.

- Кожна нація має право жити незалежно. Кожне місто має право на повну безпеку. Всі ми маємо право жити під мирним небом. Ми всі маємо право на щастя і на свободу. І це те чому, це те, за що Україна бореться зараз. Це те, про що ми просимо вас. Захистити нас, підтримуючи Україну. Прямо зараз, те, що коїться в моїй країні, це не просто страшна війна. Росія чинить геноцид проти українців. І не не повинно лишитися непокараним. Якби ви тільки знаки, наскільки гарна моя країна! Які прості, щирі та талановиті люди живуть там. І як вони слухають і люблять вашу латинську музику. Maluma зібрав величезний Палац спорту в Києві. Я мала можливість відкрити його концерт. І побачити, як його шанувальники співають разом із ним. Rosalia знімала свій відеокліп у Києві і працювала з українським продакшеном. Bad Bunny... хлопці та дівчата слухають твою музику, коли їдуть в авто. Вони не розуміють жодного слова, але вони почуваються добре в той момент, тому що музика не має кордонів. Те, що вони чують зараз, це грім бомб. Ми не можемо дозволити, щоб міста руйнували і жертви перетворювались просто на статистику. Будь ласка, не дозволимо війні в Україні стати чимось "звичайним". Війна не має місця в звичайному світі. Благаю вас, не забувайте про мою країну, говоріть про неї, підтримуйте її як тільки можете, тому що свобода зараз має інше ім'я. Свобода - це "Україна". Слава Україні! - промовила зі сцени співачка.

Усі статті автора