Міла Куніс та Ештон Кутчер зібрали понад 30 мільйонів доларів США для українців

Міла Куніс та Ештон Кутчер зібрали понад 30 мільйонів доларів США для українців

Американські актори Міла Куніс та Ештон Кутчер, які 4-го березня розпочали збір коштів на допомогу українцям, не лише досягли поставленої мети в 30 мільйонів доларів, а й перевершили її. На сторінці на GoFundMe вже вказана сума в 34,5 мільйона.

У Instagram Ештон із Мілою подякували тим понад 65 тисячам людей, які зробили внески. Як висловилися актори, ці колективні зусилля, хоча й не вирішать усіх проблем, але забезпечать "м'якше приземлення" багатьом біженцям. Кошти передаються та продовжать передаватися організації Flexport, котра їм допомагає, та Airbnb.

"Надходження коштів продовжується, і ми чинитимемо з кожним доларом так, ніби його пожертвувано з нашої кишені, з повагою та гордістю по відношенню праці, якою його було зароблено, до любові, з якою його було пожертвувано, та бажання, щоби його було примножено заради позитивного результату", - сказали Кутчер та Куніс.

Нагадаємо, в нещодавньому інтерв'ю Міла, яка народилася в Чернівцях, зізналася, що багато років говорила, буцімто вона з росії. Проте війна змусила її усвідомити себе українкою.

Усі статті автора