Коло Патріотів

Домен www.kolopatriotiv.org був зареєстрований в далекому 2008 році. Ідея була створити соціальну мережу та об’єднати усіх патріотів України. Можливо, нині хтось з моїх підписників пам’ятає той період існування «Кола Патріотів». Нам не вистачало потужостей, а з появою Facebook взагалі стало зрозуміло, що ідея розвитку оремої соціальної мережі стає безперспективним.

Проте, контроль над самим доменом я ніколи не втрачав. Інколи я повертався до роздумів, яким чином його можна перезапустити. Відповідь прийшла 24-го лютого, коли росія розпочала війну проти України.

Нині цим ресурсом я буду боротися проти окупанта на інформаційному фронті та розповідати правду про нелюдську за своєю жорстокістю агресію росії проти незалежної України. Переможемо!

Якщо маєте змогу підтримати нас фінансово – будемо щиро вдячні!

Також надсилайте нам свої матеріали на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – ми обов'язково їх розглянемо! Проте, не вимагайте від нас їх безумовного розміщення – такого не буде! Є редакційна політика, є ідейна складова проекту і є моя особиста думка як автора проекту.

Вірю, що разом ми зможемо побачити зовсім іншу Україну. Україну, в якій є, чим пишатися! Яку є за що цінити та любити! І пам'ятайте: «Світ належить оптимістам, песимісти - всього лише глядачі» (Франсуа Гізо).

З повагою, автор проекту

SlavCha

Усі статті автора