2020 Global Effie Index: Banda — найефективніше незалежне рекламне агентство світу

2020 Global Effie Index: Banda — найефективніше незалежне рекламне агентство світу

Global Effie Index аналізує та ранжує дані фіналістів та переможців з понад 50 країн світу. В конкурсі беруть участь міжнародні бренди, рекламні холдинги, мережеві та незалежні агентства. Рейтинг 2020 року відображує підбірку з понад 4000 переможців та фіналістів Effie по всьому світу.

«Пролунав телефоний дзвінок і я почув голос жінки, яка назвалася Трейсі Алфорд, President & CEO Effie Awards. Вона сказала, що телефонує особисто привітати нас і у неї дуже хороші новини: “You’re on top of the world as independent agency!” Я аж втиснувся у крісло від радості.

Ми віримо, що креативність здатна рухати економіку та суспільство впепред і дуже раді, що наші опуклі ідеї показують такі результати, ще раз підтверджуючи, що креативність = ефективність.

Але чому реклама, яку створює banda, настільки ефективна? Тому що ми «розкодували бездоганність». І робимо це з усіма нашими клієнтами.

Помилка багатьох брендів в тому, що вони хочуть завжди і в усьому бути бездоганними, заганяючи себе в жорсткі та нудні рамки. Вони пекельно бояться зробити дурість, сказати щось не те або якость не так пожартувати. Бояться емоційних та швидких рішень. Так було раніше. Напевне, коли я прийшов у рекламу, так ще було і усі ми щосили грали в цю бездоганність. Але сьогодні все дуже змінилося. Усі втомилися від шаблону крутості, який усе життя нас переслідував.

Я певен, що люди не прагнуть купити ідеальний товар у ідеального виробника, вони хочуть купувати у того, до кого лежить душа. Їм важливо бачити справжні обличчя, а не корпоративних бовдурів, спілкуватися з живими брендами, а не з ботами і впізнавати у рекламі самих себе зі своїми, часом, смішними неідеальностями, а не дивитися на манекенів з білосніжними зубами. Креативність полягає не в тому, щоб справляти враження на людей, а в тому, щоб бути з ними чесними.

Найважливіше, що зараз має робити бренд у світі своїх комунікацій, — це бути щирим. Ми увійшли в епоху відкритості. Більше немає b2c чи b2b, тепер це h2h: human to human», — Ярослав Сердюк, співзасновник Banda.

Усі статті автора