Голлівуд придбав український фільм з Іванною Сахно у головній ролі

Голлівуд придбав український фільм з Іванною Сахно у головній ролі

Найбільший у світі американський дистриб'ютор Lionsgate через свою компанію Grindstone Entertainment придбав права на український трилер «Let it Snow» режисера Станіслава Капралова.

Фільм створено у копродукції України з США та Іспанією. Продюсером стрічки виступив Сергій Лавренюк (Solar Media Entertainment), копродюсери — Ян Фішер, Роджер Корбі (FishCorb Films) та Станіслав Капралов, виконавчий продюсер — Маріанна Новікова.

Головні ролі у трилері виконали Іванна Сахно («Шпигун, який мене кинув», «Тихоокеанський рубіж: Повстання»), Алекс Гафнер («Занурення», «Радник») та Тінатін Далакішвілі («Зірка», «Любов з акцентом», «Ебігейл»).

Сюжет фільму розгортається серед зимових гір. За сноубордисткою, любителькою фрірайду, женеться чорний снігохід із безликим вершником. Він не просто хоче знищити героїню, а, наче драматург, насолоджуючись процесом, розігрує видовищну криваву п'єсу.

29 червня всесвітньо відомий сейлз-агент Arclight Films підписав угоду на продаж кінокартини «Let it Snow» на території північної Америки, а вже з 22 вересня вона вийде у прокат у VOD-форматі.

«Let It Snow — це сильний та захопливий трилер. Широкомасштабні кадри гір, що вкриті снігом, проберуть аудиторію до кісток. Сноубордисти, бережіться!», — прокоментував Стен Вертліб з Grindstone Entertainment, компанії Lionsgate.

Джерело: КіноЧарт

Усі статті автора