Фільм «Порядна львівська пані» отримав нагороду на кінофестивалі в Італії

Короткометражний фільм Наталі Пасеницької «Порядна львівська пані» отримав нагороду на кінофестивалі в Італії за найкращий акторський склад. 6-й The Gulf of Naples Independent Film Festival (Неаполь, Італія) цього року відбувався в онлайн-форматі.

«Порядна львівська пані» – еротична комедія за мотивами однойменної книги Люби Клименко.

Ролі у фільмі виконали Анастасія Карпенко, Володимир Губанов, Олена Лаврова, Олег Сікиринський, Олександр Норчук, Антон Пилипийченко, Андрій Сніцарчук.

Кінопроект режисерки Наталі Пасеницької «Порядна львівська пані» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Автором сценарію стрічки є Марина Меднікова, продюсером – Юрій Мінзянов. Держкіно виділило на фільм 995 тис. грн. Виділені кошти повністю покривають загальну вартість виробництва фільму.

Режисерка Наталія Пасеницька була відома передусім своїми розважальними телепроектами: серіалами «Куратори» та «Щоденник вагітної».

Події на екрані розгортаються навколо головної героїні на ім'я Пенелопа. Творці картини описують її як «сучасну інтелігентну жінку, яка живе у Львові і працює в архіві».

Життя Пенелопи складається за звичною і до нестерпності нудною схемою «родина – робота». Все змінить поява «молодого доктора наук», з яким героїня порине у круговерть шалених пристрастей і божевільних вчинків.

Фільм знімали у Львові на площі Ринок, поблизу Вірменської церкви, на вулиці Коперніка, в Обласній клінічній лікарні тощо. А адміністрація Львівської національного університету ім. Івана Франка заборонила знімати фільм в університетській науковій бібліотеці, оскільки, на думку адміністрації, такі зйомки можуть зашкодити репутації університету.

До речі, «Порядна львівська пані» у квітні цьго року з'явилася у безкоштовному доступі на каналі Держкіно.

Джерело: КіноЧарт

Усі статті автора